10.04.2024, autor: E. Rafalski

Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS w Biegach Przełajowych

W środę (10.04.2024 r.) na terenach zielonych Parku Miejskiego w Zamościu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS w Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Młodzież naszego Liceum pod opieką pana profesora Emila Rafalskiego stanęła do walki o medale ze wszystkimi zgłoszonymi Szkołami Ponadpodstawowymi z Zamościa i powiatu. Jako zespół reprezentacji I LO w Zamościu zajęliśmy I miejsce zdobywając przy tym puchar. Mistrzostwa miały też charakter rywalizacji indywidualnej, dzięki której młodzież mogła powalczyć o medale i w tej kategorii I miejsce i medal zdobył Daniel Nadłonek (2B).

Gratulujemy zdobytych wysokich miejsc, medali oraz pucharu.