klasy

IA

Wychowawca: Dorota Wiśniewska-Brogowska

Przewodniczący: Marcel Majdan

Z-ca: Łucja Więcławek

Skarbnik: Filip Waszczuk

 

IB

Wychowawca: Monika Borowska

Przewodniczący: Oliwia Gąska

Z-ca: Dorota Lepionka

Skarbnik: Anna Malicka


IC

Wychowawca: Iwona Kicińska

Przewodniczący: Michał Skibiński

Z-ca: Joanna Opalińska

Skarbnik: Bartosz Pyda

 

ID

Wychowawca: Beata Wasilewska-Wnuk

Przewodniczący: Jakub Kuźma

Z-ca: Wiktoria Czajkowska

Skarbnik: Oliwia Bielecka

 

IE

Wychowawca: Jerzy Kusz

Przewodniczący: 

Z-ca: 

Skarbnik: 

 

IF

Wychowawca: Grażyna Mandziuk

Przewodniczący: 

Z-ca: 

Skarbnik: 

 

IG

Wychowawca: Urszula Kusz

Przewodniczący: 

Z-ca: 

Skarbnik: 


II A

Wychowawca: Agnieszka Muszyńska-Brzyska

Przewodniczący: 

Z-ca: 

Skarbnik: 


II B

Wychowawca: Małgorzata Twardziszewska

Przewodniczący: Dawid Skiba

Z-ca: Julia Magryta

Skarbnik: Wiktoria Bławacka


II C

Wychowawca: Paulina Adamowicz

Przewodniczący: Kacper Halej

Z-ca: Karolina Szymanek

Skarbnik: Elżbieta Czerniak


II D

Wychowawca: Mirosława Podhajny

Przewodniczący: Magdalena Kostrubiec

Z-ca: Katarzyna Kusy

Skarbnik: Zofia Sołodzińska


II E

Wychowawca: Paweł Stańczak

Przewodniczący: Wiktoria Rek

Z-ca: Paulina Groch

Skarbnik: Julia Świętanowska


II AG

Wychowawca: Andrzej Mazurkiewicz

Przewodniczący: 

Z-ca: 

Skarbnik: 


II BG

Wychowawca: Agnieszka Niańko

Przewodniczący: Szymon Kluczek

Z-ca: Katarzyna Horoszkiewicz

Skarbnik: Piotr Belina


II CG

Wychowawca: Beata Hawrylak

Przewodniczący: Ewa Michalska

Z-ca: Jakub Rzemieniuk

Skarbnik: Natalia Pytlowska


II DG

Wychowawca: Piotr Linek

Przewodniczący: Magdalena Semczuk

Z-ca: Żaneta Olech

Skarbnik: Hubert Mamełka


II EG

Wychowawca: Jadwiga Rogala

Przewodniczący: Marta Świrgoń

Z-ca: Aleksandra Sędziak

Skarbnik: Amelia Szajewska


III A

Wychowawca: Małgorzata Struk

Przewodniczący: Alicja Czyż

Z-ca: Krzysztof Węgrzyn

Skarbnik: Norbert Szewczak


III A

Wychowawca:  Magdalena Lis

Przewodniczący: Julia Król

Z-ca: Patryk Małecki

Skarbnik: Konrad Brodaczewski


III C

Wychowawca: Mariusz Farion

Przewodniczący: Wiktoria Poździk

Z-ca: Jan Złomańczuk

Skarbnik: Jagoda Ziarkiewicz


III D

Wychowawca: Dorota Wituch

Przewodniczący: Julia Tarajko

Z-ca: Natalia Dyjak

Skarbnik: Hanna Pitura


III E

Wychowawca: Magdalena Nizioł

Przewodniczący: Wiktoria Szykulska

Z-ca: Wiktor Wachowicz

Skarbnik: Marcin Sokołowski


III F

Wychowawca: Maria Bikowska

Przewodniczący: Faustyna Rugała

Z-ca: Sandra Budzyńska

Skarbnik: Wiktoria Węglińska


III G

Wychowawca: Joanna Barańska-Budzyńska

Przewodniczący: Kornelia Kozyra

Z-ca: Gabriela Gancarz

Skarbnik: Dominika Koperwas, Julia Górnik


III H

Wychowawca: Marta Dynowska

Przewodniczący: 

Z-ca: 

Skarbnik: 


III I

Wychowawca: Iwona Zych-Wężyk

Przewodniczący: Ewelina Kawa

Z-ca: Agnieszka Karabin

Skarbnik: Wiktoria Silezin