19.03.2021, autor: J. Bekas

Zawody szachowe o Puchar Dyrektora I LO

Trwająca pandemia i nauka zdalna wymusiły ograniczenia związane ze współzawodnictwem sportowym. Wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji w jakiej znalazła się młodzież szkolna zorganizowaliśmy zawody szachowe online o Puchar Dyrektora I LO. Zawody odbyły się w piątek 12 marca.

Do rywalizacji przystąpiło 10 uczniów, w tym jedna uczennica Turniej był rozgrywany za pośrednictwem aplikacji Teams i platformy lichess.org.

Mistrzem Szkoły został Kacper Mazurek z klasy 2 A, drugie miejsce zajął Mikołaj Chudy klasa 1 A, a trzecie miejsce zajął Piotr Belina z klasy 2BG.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a pierwsza trójka otrzymała puchary. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i czekamy na kolejne sukcesy naszych szachistów.